CESTA DO KRAJINY PÁNEVNÍHO DNA

| METODA 3X3 |

Kurz je již plně obsazen.

Kdy: 18.2.2018 | 9:30 - 16:30

Kde: Studio LeVITAs, Minoritská 10, Brno

Cena: 1680 Kč / osoba (v ceně jsou podklady pro cvičení doma).

Svaly pánevního dna jsou často opomíjenou oblastí lidského těla. V posledních letech se jim pomalu dostává pozornosti a cvičení pánevního dna narůstá na popularitě.

Nefunční pánevní dno způsobuje závažné potíže, které však naráží na tabu intimity lidského těla, a proto se o nich často nemluví - ikontinence, snížený sexuální apetit, snížený prožitek při sexu, povolené břišní svaly.

Nefunkční pánevní dno je však také často spouštěčem bolestí zad, hlavy, kloubů a nezřídka je důvodem chronické únavy. Naproti tomu aktivované svaly pánevního dna jsou zdrojem energie, který je takřka nevyčerpatelný.

Správné fungování pánevního dna dodává tělu energii, sexualitu i vitalitu.

 

Na kurzu Cesta do krajiny pánevního dna nahlédnete na pánevní dno nejen z pohledu tělesna, ale také z pohledu emocí a energií.

Začnete využívat své pánevní dno jako barometr emocí a také jako energetickou pumpu.

Seminář je vhodný pro ženy zdravé, toužící prohloubit vnímání svého těla, ženství a intuice nebo jen tak pro radost.  Ale i pro ženy, které mají s pánevním dnem problémy a chtějí je řešit. Vhodný také pro ženy, které se připravují na těhotenství, pro ženy po porodu nebo v menopauze.

Každý z účastníků si tak najde svoji cestu, díky které své pánevní dno posílí i uvolní.

Seznámíte se s anatomií svalů pánevního  dna a naučíte se sestavu cviků pánevního dna metodou 3x3, pohledem západu i východu.

  • 3 roviny: tělo - emoce - energie
  • 3 patra: hlava - pánev - krk

Cílem kurzu je správné uvědomění a nastavení celého našeho těla tak, aby nejen pánevní dno bylo vždy aktivní a využito k účelům, ke kterým nám bylo dáno.

Všechna práva vyhrazena © 2017-2018

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů