PRODEJ KNIHY ŠÁRKY SIMONIDESOVÉ

Jóga pro holky ze Západu
Cesta do krajiny pánevního dna: cyklická, hormonální, orgánová

Kniha vyšla poprvé 27. května 2021, a protože vás baví, dočkala se 28. února 2022 a 6. září 2022 reedice. Přímo u mě si ji můžete objednat s autogramem či věnováním. 

Na této stránce si můžete objednat moji knihu  Jóga pro holky ze Západu přímo u mě,
a to levněji, než je běžná prodejní cena (399 Kč).
A navíc, bude-li to vaše přání, ráda vám do ní napíšu osobní věnování či autogram.

 

Cena ode mě

359 Kč

Co všechno na vás v knize čeká:

Jsi dívka, milenka, manželka, matka, babička? Zmapujeme spolu všechna naše důležitá životní období i role, které ovlivňuje nejen ženský cyklus, ale i cykly přírody.

Půjdeš po cestě, která vede do tvého pánevního dna. Získáš jedinečnou techniku, díky níž se vědomě napojíš na nejdůležitější oblast svého ženství. Víš, že v jaké kondici máš pánevní dno, tak zabydlená jsi ve své ženské roli?
Naučíš se sestavu hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues i Orgánovou sestavu podle Šárky Simonidesové.
Získáš množství dechových, meditačních, zklidňujících a antistresových technik.
Naučíš se čistit a harmonizovat své čakry.
Podíváme se na jógu jako učení a filozofii, vysvětlíme si nejdůležitější techniky, ásany a mudry, které používáme jak v hormonální józe, tak v orgánové sestavě.
Přečteš si upřímné příběhy žen, mých klientek, které prošly seminářem hormonální jógy.

Zkrátka se vydáš na jedinečnou cestu do svého nitra, do svého emočního, energetického i fyzického těla. Bude to jízda, na kterou jen tak nezapomeneš!

Anotace

Milá čtenářko, držíš v rukou jógovou knížku, ve které se můžeš blíže seznámit se svou cykličností, s rolí pánevního dna a (nejen!) pohlavních orgánů ve svém životě. Dozvíš se v ní, jak se na sebe v tomto směru naladit a jak získané poznatky využít ve svůj prospěch. Tahle knížka je zároveň tak trochu kalendář, který tě provede všemi obdobími ve tvém životě. Pomůže ti prohlédnout si všechny role, které na sebe my ženy bereme ve chvíli, kdy se narodíme. A především ti ukáže, jak jimi smysluplně projít s pomocí jógy, hormonální jógy nebo meditačních technik. Jóga se ti tak může stát věrnou průvodkyní pro celý život. A hlavně díky ní můžeš navázat kontakt s tou nejlepší přítelkyní, která je s tebou od počátku bytí až do jeho konce – sama se sebou.

Informace k objednávání knihy

Na této stránce objednáváte knihu přímo u mě. Pokud si přejete knihu podepsat nebo napsat osobní věnování, prosím, uveďte to do poznámky, až budete objednávat. 
Děkuji vám za důvěru, setkáme se spolu na stránkách knihy. Vaše Šárka Simonidesová

Kdo je Šárka Simonidesová

Šárka je vyhledávanou lektorkou hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, jedna z prvních lektorek „hormonálky“ u nás. Jejími semináři prošlo už přes 7 000 žen. Šárka je ženou, která se kromě jógy věnuje mnoha ženským tématům, svým osobitým a jedinečným způsobem učí ženy sebelásce, předává jim své zkušenosti, které načerpala zejména na svých seminářích, ale i během celého svého života… Své poznatky nyní shrnuje ve své první knize nazvané Jóga pro holky ze Západu.

Více o Šárce

Objednat knihu

A co o kurzu říkají účastnice?